Connect with us

Sport

UEFA ndalon dy lojtarët e Kosovës për teste të dopingut

Published

on

Dyshja e Kosovës është ftuar nga UEFA për t’iu nënshtruar një testi anti-doping, një procedurë normale në futboll.

Nënshtrimin në testet doping, lojtarët i kanë konfirmuar në rrjetet sociale.

Vlen të ceket se Rrahmani dhe Alitin kompletuan një tjetër ndeshje fantastike, duke mbajtur portën e paprekur, me Kosovën që mposhti 2:0 Malin e Zi./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com