Connect with us

Kosovë

Veseli: Herët ose vonë, të gjithë do të gjunjëzohen para mrekullisë së Kombëtares në arenat ndërkombëtare

Published

on

Kreu i PDK’së, Kadri Veseli ka reaguar në Facebook pas fitores së Kosovës ndaj Malit të Zi, transmeton Periskopi.

‘’Kombëtarja jonë në futboll është krenaria e Republikës së Kosovës. Herët ose vonë të gjithë do të gjunjëzohen para mrekullisë së saj në arenat ndërkombëtare të futbollit. Ju lumtë djema!’’

Kosova e mundi sonte Malin e Zi me rezultat 2-0./PERISKOPI/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com