Connect with us

Sport

E pabesueshme: Sarri e zëvendëson Ronaldon, ky i fundit shkon drejt e në zhveshtore

Published

on

Rezultati është i barabartë pa gola, ndërsa paraqitje jo të mirë në 45 minutëshit e parë pati Cristiano Ronaldo.

Ylli portugez duket se nuk ishte në mbrëmjen e tij dhe trajneri Maurizio Sarri vendosi ta zëvendësonte në minutën e 55′, ku Paulo Dybala u fut në vendin e tij, shkruan lajmi.net.

Kjo është hera e dytë që 34-vjeçari zëvendësohet këtë edicion pa pasur ndonjë lëndim – e që i ka ndodhur shumë rrallë viteve të fundit.

Reagimi i tij nuk ishte i mirë, pasi ai vrapoi drejt e në zhveshtoret e stadiumit andaj tani raportet mes tij dhe trajnerit mund të ndryshojnë. /Lajmi.net/ 

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com