Connect with us

Sport

ZYRTARE: Tjetër lajm i madh për Kosovën, ylli i Anglisë nuk luan në ‘Fadil Vokrri’

Published

on

Dean Henderson, në huazim në Sheffield United nga Manchester United zëvendëson Heaton të Aston Villa, ndërsa mesfushori i Chelseat, Barkley nuk është zëvendësuar.

Anglia takohet me Malin e Zi më 14 nëntor dhe luan në Kosovë tre ditë më vonë, përcjell lajmi.net.

Skuadra e Gareth Southgate është në krye të Grupit A dhe u duhet një pikë më shumë për të siguruar vendin e tyre në Euro 2020.

Ndërkohë Barkley nuk ka luajtur që nga 19 tetori dhe ky është një lajm shumë i mirë për kombëtaren dardane. /Lajmi.net/ 

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com